Rozpis pozdim 2019 - muži

Rozpis pozdimní části soutěže mužů. Hracím dnem hrušovanských mužů je neděle odpoledne. Začínáme venkovním zápasem proti Čejkovicím (NE 18.8.2019 v 17:00). Následuje domácí zápas proti Valtrovicím a pak víkend volno.

Informace TJ Cukrovaru Hrušovany nad Jevišovkou

Zdravím čtenáře a sportovní fanoušky hrušovanského fotbalu. Rád bych vás touto cestou po delší odmlce seznámil s budoucností klubu a zároveň zrekapituloval, co se doposud povedlo. Do jarní fáze krajského přeboru starších žáků, kde jsme nováčkem v sezóně, vstupoval náš tým z druhé pozice po podzimu...

Turnaj mužů v Drnholci

TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovou se v sobotu 6. července 2019 zůčastní fotbalového turnaje, který pořádá v rámci oslav 70. výročí od vzniku klubu TJ Dynamo Drnholec. Turnaje se zůčastní domácí TJ Dynamo Drnholec, TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovou, Sokol Novosedly "B" a Sokol Šanov.

Hrušovany - Šanov   10:2
(turnaj Drnholec)