Výsledky 2015/2016

střelci: Princ 4x, Čaja 3x, Omša 2x

Hned na dopolední začátek patřilo velké poděkování paní Kulíkové, která nám dovezla pravého beka. Fota rychlostních přestupků vyžehlíme :-). Olbramovicím jsme měli co vracet, jelikož kluci byli jediní, kteří nás na podzim oloupili o body. Začátek rychlý gól a bylo zaděláno na perfektní zápas. Poté se totiž vsítily další dva rychlé góly do naší sítě. Proč to zmiňuji, ono na zádech střelců těchto branek bylo napsáno jméno našich hráčů. Neuvěřitelné ve sledu tří minut. V ten moment naši borci deka, nervozita, nechtění aj. negativa. Trenér taky v pohodě, akorát tlak takovej, že jsem mohl foukat pneumatiky kamiónům pusou. Zkrátka prvních dvacet minut mizérie. Od dvacáte se mi postupně vraceli kluci nahřiště a do poločasu bylo otočeno na 3:2. Druhá půle o něčem jiném i když soustředěnost byla po stavu 7:2 ta tam, ale konečně jsme kombinovali a hráli náš fotbal. První zápas, kdy jsme si dali všechny góly.

V pondělí místo tréninku Trosky...