FK Znojmo - Hrušovany

¨ 3:1

Pelda

Na nedělní chladné dopoledne náš tým vycestoval na druhé venkovní utkání v řadě, tentokráte na hřiště IE Znojmo. Nastoupili jsme proti výběru hráčů narozených 2005 doplněnými dvěma hráči 2004. Už v kabinách jsem cítil, že klasická pohoda a humor zůstaly někdě u cedule s nápisem Čejkovice a takovéto pohodářství před zápasem bylo fuč. Nicméně ve dvanácté minutě Pelda po perfetní placce na druhý pokus otevřel skóre a i když utkání bylo nahoru dolů, vypadalo to hodně nadějně. Bohužel soupeř nestáhl kalhoty a za deset minut srovnal krok. Tam si troufám tvrdit nastal obrat a my si regulérně natáhli kalhoty, které byly plné strachu o výsledek, nechtění hrát a mluvení znělo možná tak v místním rozhlase. Nástup po poločasových 1:1 byl perfektní, Kluci začali šlapat do plných a šance lítaly jedna za druhou. Co to bylo platné, když všechny končily v 35.řadě nebo golmanovi v náručí. Tam nás to opět zlomilo a soupeř začal perfektně presovat naši rozehru, což vedlo k dalším dvěma brankám, ale bohužel do naší sítě. Nechtěl jsem klukům vyčítat nechuť hrát, ale prostě to nešlo. Na konci odešly i síly. První porážku přičítám koncovce, která byla mizerná!!!

Rychle toto utkání hodit za hlavu a příště chci vidět bojovné hrušovanské motorky a pohodáře