Hevlín - Hrušovany

Pelech, Surovec Lukáš, Vavřina Jiří

Po páteční dohrávce následovalo hned sobotní utkání v Hevlíně, který je poslední v tabulce. Vcelku jsem měl obavy, že to bude zase zápas do plné obrany a bude to o tom, kdy a kam se to odrazí a spadne do brány. To se také potvrdilo a pěkná hra, která byla vidět v pátek byla ta tam. Bylo to neučesané a chyběla chuť hrát. První gól vsítil Pelda po sólo akci, potom přišel náš oblíbený mazunk a bylo srovnáno. Do konce první půle jsme ještě stihli navýšit skóre po konečně  pěkné kombinaci, kterou zakončil plackou po zemi Princ. Druhá půle byla inspirovaná mistrovstvím světa v ragby, kdy osmdesát procent našich střel, bylo vysláno do 48.řady hevlínské tribuny - mrzuté. Klid před koncem dodal Čaja, který to zakončil po anglicku a tím zápas skončil. Závěrem bych chtěl povzbudit borce, kteří sedí více na lavičce, že pokud dostanou šanci v úvodu do základní sestavy, tak se na hřišti snažte a ne jak tento zápas, kdy po třech minutách chodíme jak na houbách...