Hostěradice - Hrušovany

2:6

střelci : Pelda 2x, Šaman 2x, Cvingi, Princ

Po týdenní rošádě, kde vůbec budeme hrát, jestli doma nebo venku, padlo konečně rozhodnutí, že pojedeme do Hostěradic. Hned v úvodu jsem řešil marodku Čaji a Omši, ke kterým ještě ve finále přibil Dženza a Tom, který sice nelehl, ale ještě si plnil poslední víkend povinností na bruslích. Odjeli jsme a byli rádi, že máme aspoň jednoho hráče na střídání a to nebýt naší nově získané posily z Novosedel, nebyl by ani jeden kus. Čekal jsem hodně bojovné utkání o malém počtu branek, protože na podzim jsme museli proti tomuto celku v závěru utkání, hodně tlačit na pilku a prohraný zápas otáčet v posledních minutách. Začátek byl nečekaný, kdy po dvou minutách hry skóroval Pelda a osm minut nato, to tam poslal znovu. Na již krásných 3:0 zvyšoval Šaman po krásné Princové kolmici přes celé hřiště a rázem bylo veselo. Samozřejmě byla radost, ale furt bylo ve vzduchu ALE. Vzápětí nám stoperka domácích vymetla pavouky krásným přímákem a už se začalo ubírat na plynu. Naštěstí dvě minuty před koncem půle natáhl sám před gólošem Cvingi a nechytatelnou ranou 17km/h umístil míč doprostřed brány :-) - Cvingi i to se počítá, ale příště k tyči. Po poločasových 1:4 přišel náš útlum a my hráli úvodních sedm minut ne na hřišti, ale někde v oblacích. Žádné napadání, mluvení, přihrávka, což soupeř po našem třímetrovém sólu z obrany trestal gólem, protože nás zatáhl a my si nenaběhli ani metr. Neboj Šebi, nebudu říkat, žes to byl ty :-). Pak jsem musel nečekaně zvýšit hlas a rázem jsme se dostavili na trávník. Vše začal Šaman, který si stylem sám vybojuju, tři umyju, poodběhnu a brankáře pošlu do Mc Donaldu na párek, vzal balón a perfektně umístil plackou k tyči. Za deset minut bylo ještě veseleji, kdy si Princ udělal dvojtej přemet ve vzduchu a potomco dopadl na zem a zjistil kde je sever, krásně kopl penaltu a upravil na konečných 2:6. Škoda počasí a hřiště, které nám kazilo naši naučenou kombinaci a kluci se s tím prali. Závěrem bych chtěl pochválit Rooneyho, který dneska neuhl a utkání se mu moc povedlo - ségra musí chodit častěji fandit :-).