Hrušovany - Božice

střelci: Smutný, Surovec Dominik, Vavřina Jiří

Domácí zápas nám přidělil třetího v tabulce tým Božic. Tento zápas nám moc nevyšel a po třech výborných výkonech přišel útlum, který nebyl ani tak v kombinaci jako v mizerné koncovce, na kterou se bohužel nedalo ani dívat. Ale jak by řekl klasik: " Každý den není posvícení" jsme to ve velkých nervech dohráli do vítězného konce. První gól po 20 minutách excelentní levačka Smutňasa :-), která určila poločas. Deset minut po slabé chvilce při naší rozehře přišlo vyrovnání a bylo ouzko. Naštěstí nás tento okamžik nakopl a zvýšil se tlak, který vyústil v opět vedoucí gól  Domči a minutu před koncem uklidnil diváky a trenéra Jiřík Vavřina opět ranou z levé strany. Doufám, že si vezmeme ponaučení, že se nemá nikdo podceňovat a zápas začíná vždy od 0:0!!!