Hrušovany - Hevlín

střelci: Cvingi 2x, Princ 2x, Omša, Pelda, Čaja

Poslední mistrovské utkání v naší skupině nás čekal soupeř s Hevlína. Hned v úvodu jsme bohužel museli vystřídat Gigiho za Kuldu, kterému nebylo dobře. Chyběl Šaman z důvodu povinností v mateřské klubu, ale jinak komplet sestavička. Kluci opět chtěli makat od začátku, což vedlo k tomu že si kombinačně Hevlín podmanili a k ničemu jej nepustili. Zahráli si všichni a v druhé půli došlo i ke krásným kombinacím, kde šlo vidět, že si to kluci chtějí užít.

Rádi bychom vám touto cestou poděkovali s panem trenérem Cvingráfem za odmakanou sezónu 2015/2016!!! I když jste skoro polovina mančaftu věkem ještě přípravka, dokázali jste zúročit práci, kterou se učíme na trénincích a hlavně zimních turnajích, které nám daly nejvíce.

Doufáme, že budeme v tomto duchu nadále pokračovat a nezapomeňte, ten nejdůležitější zápas o mistra okresu nás teprve čeká!!!