Hrušovany - Hostěradice

3:2

střelci: Šebesta Jiří, Vavřina Jiří, Kulík Radim

Poslední domácí zápas nás čekal soupeř z Hostěradic. Bohužel nám chyběl Čaja, který zrovna hrál ve Znojmě a díky tomu šel na střed Šebi. Po pěkné kombinaci bylo po pěti minutách zaděláno rychlým gólem na dobrý výsledek. Bohužel nás ale dobře zatažený soupeř trestal rychlými brejky a po našem nedůrazu v obraně otočil na poločasových 2:1. Šebi se pak stáhl na svoje a hrálo se s Princem na středu. Nebyl jsem na kluky naštvanej, dobře kombinovali, ale ta koncovka byla upřímně hrozná!!!. Měli jsme 70% držení míče, ale pohrdáme tutovkami a ty nás stojí mraky sil. Naštěstí to borci nezabalili a vytáhli bojovného ducha. Jejich trpělivá kombinační hra byla odměněna Princovým vyrovnávacím gólem. Pět minut před koncem vytáhl po rohu se skrumáže Kulda míč a uklidil ho na konečných 3:2 pro nás. Kluci kladu apel na využívání šancí, zbytečně dramatizujeme utkání, které bychom díky využitým šancím mohli v klidu kombinačně dohrávat. Zároveň chválím, že přes nepříznivý výsledek, který jste vnímali, jste pořád trpělivě hráli svou hru a nezabalili to.