Hrušovany - Šanov

7:1

střelci: Vavřina Jiří 4x, Surovec Dominik, Vavřina Jan, Horák Vincent

Naše první domácí utkání slibovalo hned v úvodu fotbal na obě strany, díky soupeři, který k nám přijel ze Šanova. Začátek byl bojovný na obou stranách a kluci nenechali nic zadarmo. První gól padl až ve dvacáté minutě, kdy se prosadil Jiří Vavřina. Do konce první půle jsme skórovali ještě dvakrát. Do druhé půle se nastupovalo s varováním, že se Šanov nepoloží a bude dál bojovat a to se také potvrdilo. Soupeř nám utekl po levé straně a pak už jen následovala Danova reklama na kosu z Mountfieldu. Samozřejmě to byla voda na mlýn Šanova a ten začal kousat. Naštěstí máme v bráně Gigiho, který opět zachránil co se dalo, včetně samostatných nájezdů. Poté přišel gól na 4:1 a poté už se soupeř odevzdal a následovaly pěkné akce, po kterých padaly zasloužené góly. Honzík Vavřina opět ukázal, že má radost z každého gólu a kdyby mohl, tak si plácné i paní na poště, kdyby bylo otevřeno - pánové učme se od něj :-). Vše završil po pohledné akci na jeden dotek Vinca do prázdné branky. Opět chválím kluky za bojovný výkon.

PS - Šebi, doufám, že ti doma neupadly nohy :-)