Miroslav - Hrušovany

3:10

střelci: Šaman 5x, Omša 3, Kulda 2x

Konečně nás čekal soupeř od kterého jsem čekal bojovný fotbal. Začátek zápasu byl v přesném počtu 7+1 a byl okořeněný hned v šesté minutě, kdy nás soupeř trestal po nedůrazu z dorážky. Nevím jak se mi kluci vyspali, ale kdo nebyl neuvěří. Kluci začali šroubovat tempo do maxima a postupně začali hrát takový fotbal ze kterého jsem si upřímně sedl na zadek. Navíc jsme stíhali občas prostřídat a kluky posílat do šesti. Poločasových 1:5 mluvilo za vše. Druhá půle nastal zvrat, kdy se hráč domácích projel po zadku a zapatkoval se jak nakladač až o Peldův palec u nohy. Pelda to sice ještě statečně zkusil, ale po pěti minutách bylo rozhodnuto na konečný počet 6+1. Vůbec to ale nešlo na hře poznat a kluci byli v takovým laufu a psychické pohodě, že by hráli snad půl dne i když toho měli naběhaný až až. Hráli všichni výborně, ale i přesto stojí za zmínku Kulda, který se po úvodním gólu domácích nastartoval k takovému výkonu, že se divili i domácí, kde se to v něm vzalo. Kluci dnes to bylo hlavně o hlavě a vidíte, že to nejsou jen řeči. Když se fotbalem bavíte, dokážete hodně!!!