Olbramovice - Hrušovany

střelci: Vavřina Jiří, Surovec Dominik a Lukáš

Na venkovní utkání do Olbramovic jsme vyjeli kromě Gigiho v plném počtu. První půle nebyla z naší strany vůbec špatná a jediné co nás opět trápilo,byla opět koncovka. Soupeře jsme měli pod tlakem a bojovností jsme jej pustili v první půli snad jen 5x na naši stranu. První gól dal Princ, který po perfektní nahrávce od Omši, udělal pěknou kličku golmanovi a do prázdné brány skóroval. Druhý gól vzápětí přidal Omša po ťukecu na jeden dotek. To bylo bohužel z naší strany vše. Pak to začalo, přímák, který proletěl nad dvěma hlavama, přičemž ta druhá se ještě navíc poklonila před balónem a překvapenej Kulda, hned po trenérovi už nemohl zasáhnout ani kdyby se rozkrájel. Do druhé půli přišel výpadek podobný tomu jako když v Dukovanech vyhodí elektriku na týden. Totálně bez pohybu a chutí hrát. Sice jsme zvýšili na 3:1, ale poté se soupeř kousl a břebral zcela otěže zápasu. Zvyšoval tlak a předvedl tolik potřebnou chuť zápas vyhrát, kterou jsme my zcela ztratili. Nechci sýčkovat, ale hrát ještě dalších pět minut, tak jsme si odnesli první porážku. Abych nebyl úplně kritický, rád bych pochválil tři hráče, kteří si svoje odmakali, ale to je bohužel z osmi borců na hřišti málo. Berte to tak, že být chválen za tři úvodní zápasy, neznamená usnout na vavřínech, protože pak se to umí otočit přesně tak, jako předvádíme nyní.

Příští zápas si zahrajeme o první místo v tabulce, tak jsem panové zvědav...???