Šanov - Hrušovany

1:3

střelec: Šaman 3x

Páteční dohrávka byla v duchu derby se Šanovem. Hned po příjezdu nám domácí hráč sdělil, že dostaneme 8:0 a nevím jestli to bylo přímo tím nebo jsme si nadělili do trenclí již v kabině. Dojeli jsme v plné palbě až na stáĺe chybějícího Omšu a Greda. Mohl jsem zase říkat co chtěl, ale stejně opět zaúřadovala paní psychika. Začátek strašná nechuť hrát, bojácnost a kdybych chtěl po někom kombinaci, tak leda po přípravce co trénovala vedle nás. Chápu, že když nastoupíme na skákajícím hřišti, kde máme trávu po kotníky, nepůjde to jak jsme zvyklí, ale to nás neomlouvá, protože podmínky máme oba týmy stejné. Vše vyvrcholilo gólem domácích a to už jsem musel zase láteřit, že se musela zakolíbat i vatra co stavěli v Pravicích na čarodky!!! Opět to odmakali hlavně tři hráči, ale to je v těchto utkáních málo a musí tahat celý tým. Před koncem první půle, kdy se konečně zvedla hra, vsítil vyrovnávací branku Šaman a šlo se do kabin za stavu 1:1. V druhé půli už to začlo šlapat a vzápětí zabouchl pod trám další gól opět Šamik. Pak jsem bohužel odcestoval s Čajem na turnaj a vím, že už padl po několika neproměněných šancích pouze jeden gól, který završil hatrickem opět Ladík. To jsme údajně ještě zasklili penaltu. Za tímto utkáním uděláme rychle tlustou čáru a zbavíme se zbytečné nervozity, která vznikne po prohlášení nesmyslného výsledku, kde to neskončilo 8:0, nýbrž 1:3!!!