Troskotovice - Hrušovany

střelci: Surovec Dominik 2x, Kulík Radim

Naše další venkovní utkání mělo být z šuplíku jasných tří bodů, dle dosavadních výsledků soupeře, kteří zatím jasně vše prohrávali. Nicméně jsem čekal nějaké ale a to se také potvrdilo. Už při rozvičování jsme poznali, že pánové omylem popletli malým nedopatřením ročníky, které už bohužel patří do kategorie starších žáků a třešnička na dort byl hráč, který má hostování do konce roku v Mikulově. Usměvné:-). Nicméně se klukům řeklo, že budou hrát svůj fotbal a musím je opět pochválit, že kombinačně to zvládli skvěle. Soupeř za celý zápas zacinkal dvakrát na tyč a dvakrát se mu povedlo skórovat. Na naší straně byly kombinace proloženy pěknými góly a to jsme ještě dalších šest tutovek nedali. Zápas měl grády a díky bojovnosti kluků se dotáhl do vítězného konce. Škoda jen pochroumaného Gigiho kolena, kdy si ho hráč hostů spletl se skateboardem a hezky se kolíkama projel :-(.