Náhradníci Kůra, Haranza Pavel, Szajko Tomáš, Holík T.

Žluté karty - Koutník, Pešek

Branky  - Kerel, Černý, Holík P., Pešek

Střídání  - 89.min. Kůra (Pešek)

90.min. Haranza ( Černý)

90.min. Szajko (Adamov)

Utkání se hrálo na velmi slušném terénu a za pěknéhio počasí. Domácí zopakovali něco podobného jako v zápase se Slovanem Brno. Hosté se sotva rozkoukali po hřišti a už prohrávali 2:0. První branka padla po pěkné kombinačni akci, kterou zakončil střelou k tyči Kerel. Dobšický brankář nezaznamenal ani jediný zákrok a musel lovit míč z branky po druhé, když přesný centr Adamova našel Černého a ten bez problému vstřelil svoji 4 branku v jarní části. Vypadalo to , že Dobšice se do zápasu už nedostanou. Hrušovany ale vlastními chybami vrátili hosté do zápasu. Nejprve nedorozumění mezi stoperem Hyclem a brankářem Koutníkem využil Dobšický Stehlík a snížil na 2:1. Hostům se podařilo vyrovnat po údajném faulu Koutníka na dobšického útočníka z pokutové kopu. V této chvíli byly Dobšice lepším týmem, měli možnost jít  do vedení, ale odkrytou bránu hostující hráč přestřelil. Rozhodující okamžik přišel 15 minut před poločasem, Petr Holík se postavil k přímému kopu a míč zakroutil přímo do šibenice - 3:2. Ve druhém poločase šlo především o bojovný fotbal, dobšičtí se snažily vyrovnat, ale žádnou šanci si už nedokázali vytvořit. Zato domácím se podařilo ještě vstřelit jednu branku, po přesném centru Adamova se hlavou trefil Pešek

Hrušovany tímto vítězstvím potvrdily domácí jarní neporazitelnost, navíc se odpoutaly ze setupových míst

V dalším utkání zajíždějí Hrušovany do Jevišovic, kde se bude utkání hrát na umělém povrchu