Veverská Bitýška : Hrušovany n.Jev. 1:1 (1:0)

Náhradníci - Vladyka, Haranza Pavel, Haranza Petr

Střídání - 60. min. Vladyka ( Pešek)

Žluté karty  - Hycl Jar. , Kolman, Vladyka

Gól - Willman

Hrušovanští fotbalisté chtěli navázat na předchozí vítězný zápas se Slovanem Brno. V úvodních 10 minutách stojí za zmínku zbytečná žlutá karta Hycla Jar.za fimování. Domácí hráči nejvíce hrozili z dlouhých autů, vhazovaných do malého vápna Hrušovan. Hrušovanší mohli vsítit branku po výborně zahraném rohovém kopu Hycla Jar., bohužel chyběl větší důraz. V 19. minutě se domácí dočkali vedoucí branky, kdy po centru z pravé strany a mírnému zaváhání Koutníka,vsítil hlavou domácí útočník úvodní branku. Hrušovanští hráči po obdrženém gólu zbytečně znervózněli a začali se mezi sebou hádat

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, ve 47 minutě zlikvidoval velkou šanci Koutník. V 54 minutě se opět zaskvěl zákrokem protí pěkné střele Koutník. V 58 minutě zahrával standartní situaci Holík, který přesně našel hlavu Willmana a ten vyrovnával na 1:1. Od této chvíle měli mírně Hrušovany navrh, ale vítězný gól se podařit už nepodařilo.

V dalším kole přivítají Hrušovany na svém hřišti Rajhrad.