Dobšice - Hrušovany 6:2 (3:1)

Do utkání na perfektně připraveném trávníku vstoupily lépe Hrušovany. Už ve 2. minutě zahrávaly rohový kop, Hrdina vrátil odražený míč do vápna, kde ho hlavou dopravil do brány Sovka. I přes tento okamžik domácí neznervózněli. Byli lepším týmem, lépe se pohybovali, kombinovali, byli celkově nebezpečnější. Hrušovanská obrana odolávala do 16. minuty, kdy nejprve výborně zasáhl brankář Svatuška, ale na další dorážku už nestačil. O 5 minut později už Dobšice vedly, když domácí hráč vystřelil a jeho střelu tečoval jeho spoluhráč za bezmocného Svatušku. Vypadalo to, že se půjde do kabin za stavu 2:1 pro domácí, ale bohužel ve 41. minutě fauloval Petrásek domácího útočníka a zkušený Šuba penaltu proměnil. Na začátku druhého poločasu opět dominovali domácí. Branku se jim podařilo vsítit  v 61. minutě po rohovém kopu, kdy se špatně domluvil Sedláček se Svatuškou, zaváhání využil domácí kapitán a hlavou zvýšil na 4:1. O chvilku později se podařilo snížit Matouškovi na 4:2 z přímého kopu. Po tomto gólu měly Hrušovany několik slibných závarů před dobšickým brankářem, ale branka z nich nepadla. Naděje na bodový zisk zhasla v 69. minutě, kdy krásnou střelou zvyšoval Čapoun na 5:2. Dobšicím se podařilo vstřelit ještě jednu branku v 78. minutě, kdy Šuba přeloboval Svatušku.
Hrušovanům se nepodařilo navázat na předcházející zápasy, kdy zvládaly zápasy především po taktické stránce. Dobšice Hrušovany převyšovaly jak v pohybu, bojovnosti, agresivitě, tak i herní kvalitou.