DOMA OPĚT BEZ BODŮ

TJ CUKROVAR  HRUŠOVANY NAD JEVIŠOVKOU - SK ŠLAPANICE   1:2

V neděli jsme přivítali k mistrovskému zápasu mužstvo ze Šlapanic a byli jsme natěšeni na plný  bodový zisk. Leč se tak nestalo a naše starosti se záchranou v soutěži pokračují. Škoda, fotbal se hrál pěkný, až na posledních 20min. zápasu, kde se zbytečně faulovalo a odnesl to Jara Vladyka červenou kartou. Takže pár vět k zápasu: Jako většinou jsme začali útočně, vypracovali jsme si brankové příležitosti, ale góly nadali jak Tomáš Kůra, Antonín Kozárek ani Radek Gábor. Většina našich golových šancí šla přes Jirku Pavelčíka, který posílal přesné míče na Zdeňka Adamova a ten svými centry hledal naše hráče ve vápně soupeře. Hostující obrana tyto míče v klidu odvracela.  Ale v 17 min. Tonda Kozárek gólovku zazdil, následně i Tomáš Kůra sám před brankářem nedal.
 Krásnou střelu Kozárka pozorný brankář Šlapanic vyrazil. My jsme branku nedali, ale soupeř první  vážnou možnost otevřít skóre využil. Ve 24 min. z pravé strany dostal na střed hřiště míč hostující hráč a v klidu si povodil naši obranu i s Martinem Šenkyříkem a chladnokrevně zavěsil, prohrávali jsme 1:0.
Do poločasu se nám podařilo vyrovnat krásnou střelou Tomáše Kůry. Byla to tvrdá střela, na kterou neměl brankář ani možnost jakkoli reagovat abylo vyrovnáno 1:1.Tak skončil poločas zápasu. V kabině Jirka Pavelčík hecoval mužstvo,--tři body musíme získat--. Nastoupili jsme ve stejné sestavě jako první poločas a snažili jsme se o vstřelení branky, která by nám zaručila tři potřebné body. Ale Šlapanice zlobily, Martin Šenkyřík zachraňoval vyložené brankové šance hostujícího mužstva. Byli jsme rádi, že jsme neprohrávali. Nicméně chtěli jsme dát branku, ale některé sporné situace nepřesný rozhodčí obracel proti nám a zápas se zbytečně přiostřoval. My jsme se nemohli dostat do stálejšího tlaku a kýženou branku dát. A opět to byli hosté kteří v 80 min. dali druhou branku. Opět chyba obrany a ůtočník využil chybu, kde sám před Martinem vstřelil rozhodující gól, prohrávali jsme 2:1 a na vyrovnání již nebyly síly ani čas. Potom přišla situace, kdy se Jara VLadyka jako hráč na lavičce neovládl a uviděl červenou kartu za udeření protihráče, který si šel pro míč do autu( kolik stop zápasů zatím nevíme). Po pár minutách nepříliš přesný rozhodčí zápas ukončil. Co říci na závěr-- škoda, minimálně na bod bylo, ale nedáme branky, šance si vypracujeme, proměňování je největší problém. Snad se to změní v sobotu, kdy zajíždíme do Bosonoh, které vedou tabulku.

Sestava --- Šenkyřík - Kolman, Juřica, Szajko, Hycl, Adamov, Pavelčík, Kůra, Kozárek, Gábor, Bohatý