Hrušovany - Dobšice

Dobšice si přijeli zahrát fotbal,hrají klidný střed tabulky,zato my jsme museli uhrát tři body,pokud chceme pomýšlet na záchranu,tak to dnes bylo samozřejmostí,což se nám v plné míře podařilo.
Hned od začátku zápasu jsme hostující mužstvo začali tlačit na jeho polovinu a ve třetí minutě již bylo 1:0. Radek Lapeš krásně nahrál Tomovi Kůrovi a ten se z přehledem trefil do brány Dobšic. Naši hráči hráli s chutí a druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat,ve 14 minutě se trefil Radek Lapeš  po přihrávce Zdeny Matouška.
Tito dva hráči byli dle mého názoru nejlepší na hřišti,dělali si s hráči Dobšic co chtěli,bylo vidět,že je zápas baví a to se projevilo i na naší celkové hře po celé utkání. Ve 33.min  Zdenek Matoušek dává třetí branku po hezké nahrávce Roberta Kocha. Zanedlouho Radek Lapeš přichystal balón Zdenovi Matouškovi a ten zavěsil na 4:0.
Aby jsem nepsal jen o našich hráčích, tak i Dobšice si vytvořili šance,ale pokud byly,tak Radek Minařík si s klidem jeho vlastním se všemi poradil. Měl hlavní zásluhu na tom, že jsme odcházeli do kabin s čistým kontem.
Do druhé půle jsme šli v klidu,hru jsme měli pevně ve svých rukách,zranil se nám Kamil Makrovský,vystřídal ho Jirka Pichanič. Postupně jsme vystřídali všechny naše hráče  na lavičce,odešel Luďa Bohatý, přišel Lukáš Machač,v 70 minutě jsme dali po pěkné akcí na 5:0,to Zdenek Matoušek si vyměnil balón s Radkem Lapešem a ten hezky zavěsil do branky Dobšic,na což jsme ho hned vystřídali,aby náhodou nedal ještě třetí branku, nahradil ho Honza Kudlička.
Poslední na lavičce zůstal Žanek Brveník a tak jsme jej poslali na plac v 80 min za Roberta Kocha. Dobšice nám pokazili nulu v 90 min tečovanou střelou  Lattnera  a upravili na 5:1. Tímto výsledkem skončil zápas,který se musel líbit,škoda jen,že nechodí diváci, i když počasí nic moc,k tomu hokej v televizi, tak snad příště přijde více fandů naší kopané.
Tímto vítěstvím jsme postoupili na nesestupové místo,ale do konce sezony jsou ještě čtyři zápasy,takže je ještě dost času na kalkulace.
V sobotu jedeme do Miroslavi, bude to okresní derby, ale my potřebujeme body, takže kdo může ať je  na hřišti v Miroslavi a fandí nám!!