Hrušovany - Líšeň B

V nedělním zápase měly Hrušovany Líšni co vracet (na podzim výhra Líšni 5:0).
Do utkání vstoupila lépe Líšeň, ale žádnou ze svých šancí nedokázala využít. Naopak z ojedinělé střely vsítil branku Holík. Ve 20. minutě Hrušovany zahrávaly rohový kop a z následného brejku Líšeň srovnala na 1:1. Do konce poločasu na hřišti jasně dominovala Líšeň, ale díky Minaříkovi se šlo do kabina za stavu 1:1.
Na začátku druhého poločasu se dostala Líšeň do vedení 2:1. Líšeň si neustále vypracovávala spoustu šancí, ale na Minaříka recept hráči Líšně nenašli. Až v 68. minutě po zmatku v malém vápně Líšeň zvýšila náskok na 3:1. Zdálo se, že si Líšeň vítězství jasně pohlídá.
Hrušovanští hráči však nic nevzdali a začali Líšeň mírně přehrávat. V 79. minutě po rohovém kopu snížil Hrdina a v 89. minutě po faulu na Gábora zahrával trestný kop Matoušek a vyrovnal na konečných 3:3.
Sestava: Šimša, Petrásek, Hrdina, Pelech - Adamov, Matoušek, Kůra, Koch - Holík (Lysák), Lapeš (Gábor)