Hrušovany - Tasovice

3:0

střelci: Keňan, Benda, Bauec

K druhému zápasu proti Tasandě jsme nastoupili na domácím trochu rozoraném trávníku a soupeř sliboval opět bojovný zápas, kde nebude rozhodnuto za deset minut jako vždycky v předchozích zápasech. Nehrála pouze omluvená Evča, ale přišla fandit i když o hodinu dříve :-). Začátek perfektní, Tasandu jsme nepustili na naší půli a výsledek byl Keňanův oběh tří sloupů v šestnátce a zakončení nohou o kterou se většinou jen opírá :-). Perfektně se napadalo a nebyl znát žádný strach ze soupeře. Do půle ještě krásně napřáhl Benda a bylo ještě veseleji. Poločasových 2:0 slušelo výkonů borců. Do druhé půle se naběhlo ve stejném tempu a jediné co bylo na škodu, že tlačíme balón zpátky, kde už dávno byl a hrálo se pořád na pravé straně. Pokud se občas přeneslo nalevo, bylo z toho hned pozdvižení a šance na bránu. Třetí gól padl po sólu Baueca, který kdyby běžel ještě deset metrů, tak ho dožene aj Martin Peprna, ale naštěstí pořádnou prdou k tyči jako reklama na hlemýždí závody to uklidil :-). Potom ještě byla vsuvka v podobě nasunutých jarmilek místo kopaček nebo bruslí a jízda po zadku, ale to k tomu terénu patří :-). Chceme s trenérem všechny pochválit za dnešní výkon a zvláště potom Žížu a Čobika. Gratulujeme k podzimnímu tabulkovému spánku na prvním místě a samozřejmě neusnout na vavřínech!!!

PS: - pozdní příchody a nezdravení odmakají dotyční v pondělí na tréninku