Líšeň B - Hrušovany

Ve druhém kole zajížděly Hrušovany na  utkání do Líšně. Vzhledem k výsledkům z předchozích sezón patří rezerva Líšně  k našim méně oblíbeným soupeřům. Výsledky z předchozích zápasů v Líšni – 4:1, 5:0, 4:0 pro Líšeň.

K utkání jsme zajížděli v téměř kompletním složení, chyběl pouze Nevěděl a vedoucí mužstva (David Juris dal přednost trénování v Drnholci). Líšeň po nečekané prohře v Žebětíně chtěla na domácím hřišti získat tři body.

Začátek utkání patřil jasně domácímu týmu, který byl posílen hráči A mužstva. Hrušovanští hráči se zaměřovali především na defenzivu. Hrušovany odolávaly útokům místy i se štěstím do 23. minuty, kdy z rychlého brejku poprvé inkasovaly. Další branka padla ve 33. minutě, kdy křižnou střelou prostřelil domácí hráč Holíka. O dvě minuty později zvyšovala Líšeň po chybné rozehrávce už na 3:0.

Ve druhém poločase se hra trochu vyrovnala. Hrušovany neměly co ztratit, začaly hrát více aktivněji směrem dopředu a na hře se to začalo projevovat. Domácí uspokojeni vedením 3:0 začali dělat chyby. V 61. minutě Matoušek snížil po pěkné střele na 3:1. Po vstřelené brance vrhly Hrušovany všechny síly do útoku. Samozřejmě to vyhovovalo domácím, kteří hrozili z rychlých brejků. Díky nepřesnosti v zakončení se stav však neměnil. V 78. minutě se podařilo Hrušovanům vstřelit kontaktní branku. Autorem gólu byl Kůra, který obstřelil domácího brankáře. Bohužel o dvě minuty Líšeň zvyšila na 4:2. Vypadalo to, že po hrozivém prvním poločase si nakonec odvezeme solidní výsledek. Opak byl pravdou. Nedůslednost a nekoncentrovanost některých hráčů využili střídající hráči Líšně a v 90. a 91. minutě zvyšovali na konečných 6:2.