Miroslav - Hrušovany

8:0

Sestava: Peprna M., Šeba, Pelda, Rooney, Bauec, Omša, Srbenda, Čobik, Kreuzmann P., Benda, Princ

Na první jarní utkání v těžší skupině nás čekala Miroslav. Nutno podotknout, že na moc pěkném trávníku. Bohužel jsme hned v úvodu řešili problém s hráči a výsledek byl ten, že jsme nastoupili v počtu přesně jedenácti hráčů i se čtyřmi kluky ročník 2005, kteří již měli sedmdesát minut v nohách za dopoledne. Miroslav měla urostlé hochy a odcházející ročník 2002 byl zastoupen v hojném počtu, zvláště urostlý útočník dělal defakto celý zápas. I když to zní hodně nelogicky, kluky musím až na jisté vyjímky moc pochválit za předvedenou fotbalovost a zvláště nejmladší za chuť hrát fotbal a ne kopanou. Za celý zápas jsme si vytvořili čtyři tutové šance, bohužel bez výsledku. Soupeři jsme bohužel nezvládli sekundovat díky fyzickým dispozicím až do konce utkání a po poločasových 2:0 nám druhou půli nasypal. Chyba kterou jsem v tomto utkání viděl, byla hlavně v nevracení se předních postů po ztrátě míče!