Slovan Brno - Hrušovany

Sobotní utkání se hrálo na Slovanu netradičně už ve 13:00 hod.
Začátek utkání patřil domácím, kteří měli co napravovat z předešlého utkání, když doma prohráli 4:0 s Miroslaví. První šance se vytvářeli domácí, Hrušovany se zaměřovaly spíše na bránění.
První branka padla po 20 minutách, kdy centrovaný míč umístil domácí hráč za záda Minaříka. Po vstřelené brance si Slovan vypracoval další příležitosti, ale buď skončily na brankové konstrukci nebo si s nimi poradil Minařík. Z ojedinělé šance Hrušovany srovnaly Petráskem na 1:1.
Druhý poločas začali aktivněji opět domácí.Velkou šanci měli domácí asi 5 minut po začátku druhého poločasu, ale na nerovném terénu míč  odskočil a domácí hráč bránu přestřelil. Hrušovanům se podařilo vstřelit z trestného kopu branku na 2:1, o kterou se postaral Matoušek. Domácí měli několik náznaků šancí, ale obrana Hrušovan nebo Minařík si s nimi poradila. V závěru zápasu Hrušovany zvýšily na konečných 3:1, když centr Kocha si srazil domácí hráč do brány.
Sestava: Gábor (Holík), Hrdina, Šimša, Pelech - Adamov, Pavelčík (Makrovský), Petrásek, Koch - Kůra (Lysák), Matoušek