Újezd/Měnín - Hrušovany/Novosedly

0:4

střelci: Princ 3x, Mareček

Třetí mistrovské utkání nás poslalo na půdu šaratického stadiónu, kde hraje svá utkání spojené mužstvo Újezdu s Měnínem. Po příjezdu nás čekala hned dvě překvapení a to v úzkém hřišti - kraje šestnáctky byly tři metry od autu a pak jsme nabyli dojmu, zda jsme vůbec správně, neb při pohledu na soupeře, to odpovídalo utkání dorostu:-). Taktika byla přehrát soupeře kombinací a hlavně se nepouštět do osobních soubojů. Kluci toto naplňovali od začátku, který se nám povedlo zachytit a vstřelit i rychlou branku mezi nohy exotického brankáře, který mluvil lámanou češtinou, ale sprosté slovo přes celé hřiště po Peldově čistém zákroku, mu vyslovit šlo - prezentace možná pouze po 22:00 a sudí bez povšimnutí, zřejmě vedle vlastní chatu:-(. Kluci fungovali dále dle pokynů a opět kombinacemi a bojovností soupeře k ničemu nepouštěli. Za první půli jedna střela na naši bránu. Poločas ještě zakončil Mareček druhou brankou po výborném presu a šlo se do kabin. Do druhé půle se nám vůbec nepovedl vstup a patnáct minut se hrála přetlačovaná, plná osobních soubojů, kde byla proti "lamželezům" opravdu malá šance na úspěch, maximálně velká na zranění, které se naštěstí nestalo. Po zbytečném hlasitém napomenutí, jsme se dostali ke své hře a Keňan ještě stihl dvakrát navýšit skóre. Honzíkovi gratulace k první nule - poprosil mě, abych střídal Erdogana dříve, aby zase něco nevykoumal:-) a celému týmu pochvala za výkon!