Žebětín - Hrušovany

Na dobře připraveném hřišti do prvního jarního utkání lépe vstoupili hosté, kteří byli v první čtvrthodině aktivnější. Největší šance Hrušovan v prvním poločase měl Lapeš a Matoušek. Lapeš běžel sám na domácího brankáře,bohužel v poslední chvíli míč odskočil a jeho střela mířila vedle. Ve 45. minutě měl na kopačkách vedoucí branku Matoušek, ale jeho střela z přímého kopu orazítkovala břevno. Do kabin se šlo za stavu 0:0.
Ve druhém poločase byli aktivnější domácí. První branku vsítil Žebětín, když po vyhraném hlavičkovém souboji ve vápně k údivu všech skončil míč za zády Minaříka. Vyrovnat mohl opět Lapeš, když měl další 100% šanci, ale opět netrefil bránu. V 75. minutě domácí zvýšili na konečných 2:0.
foto ze zápasu zde:skzebetin.rajce.idnes.cz/So_28.3.2015_SK_Zebetin_-_TJ_Cukrovar_Hrusovany_2_0_0_0/
Sestava - Minařík - Pelech, Pavelčík, Petrásek, Makrovský - Adamov (Koch), Kůra, Hrdina, Lapeš - Matoušek, Holík (Lysák)