1. mistrovské utkání v sezóně 2010/2011

17.08.2010 14:28

Hrušovany n. Jev. - Veverská Bitýška 3:0 (1:0)

Sestava

Kouník-VLADYKA,HYCL JAKUB,PEŠEK,HOLÍK PETR,ĆERNÝ, SPIŚIAK,JUŔICA,KEREK,ADAMOV,LAPEŚ,
 stř. SVOBODA,KŮRA,ŚILINGER
 

První utkání soutěžního ročníku 2010-2011 jsme hráli na domácí půdě proti Veverské Bítýšce.
 Zápas začal postupným oťukáváním a poznáváním soupeře. První velkou šanci měli hráči Bítýšky ,kdy po střele musel zasahovat Koutník a ukázat své kvality při následné dorážce.Postupem času jsme přebírali zápas pod kontrolu,která vyustila ve vedoucí branku.
Pěkný centr Jakuba Kerela zužitkoval Zdenek Černý krásnou hlavičkou a stav se poprvé měnil,vedli jsme 1.0.To běžela 22min.utkání.Ve 38 min. museli hosté střídat pro zranění.
 Druhý poločes jsme si vytvořili tlak,který jsme korunovali gólem z pokutového kopu za faul brankáře na Marka Lapeše,autorem gólu byl Zdeněk Černý,který tak zvýšil na 2.0. Po třech minutách přišel zkrat hostujícího brankáře a za faul musel předčesně pod sprchy.Do branky musel hráč Bítýšky , stály tlak na soupeřovu branku jsme korunovaly gólem na 3.0
v samém závěru utkání,autorem byl Franta Svoboda.
 První body tak zůstaly u nás,naše mužstvo předvedlo líbivý fotbal,a tak co víc si přád,než pokračovat v dobrých zápasech i nadále.
Střídání: Šilinger za Adamova,
             Svoboda za Lapeše
             Kůra za Černáho
 Utkání sledovalo 130 spokojených diváků.
                   Urban M. ved. mužstva