Čebín - Hrušovany 'A'

14.06.2010 15:36

 

Čebín : Hrušovany 'A'  1:3 (1:0)

Sestava - Koutník - Kolman, Pešek, Juřica, Vladyka - Adamov(85. Holík T.), Kůra, Holík P., Haranza Pavel ( 65. Hycl Jakub) - Haranza Petr (65. Willman), Černý

Náhradníci - Willman, Hycl Jakub, Holík T.

Žluté karty - Koutník, Vladyka

Góly - Černý 2 , Juřica

Domácím už v podstatě o nic nešlo. Nehráli ani o postup, ani o záchranu. Naopak Hrušovany ještě neměli zajištěnou účast v 1.A pro příští sezónu. Hrušovany mohly jít už v úvodu zápasu do vedení, ale po centru Černého Haranza Petr trefil pouze domácího brankáře. Prvních 20 minut patřil Hrušovanům, ale ze hry se jim nepodařilo nic vytvořit. Zbytek prvního poločasu byl potom převážně v režii domácích, kteří vsítili i úvodní branku.Po Vladykově hrubce vynikl Koutník, který zlikvidoval samostatný nájezd. Další šanci měli domácí po střele, kterou ještě nepříjemně tečoval Juřica, ale Koutník vytáhl další dobrý zákrok. Ve druhém poločase šlo Hrušovanům už o všechno a na výkonu to bylo znát. Začaly více bojovat, běhat, napadat. V 65 minutě přišlo dvojí střídání, nastoupil Hycl Jakub a Willman. Hycl se posunul na post stopera a Pešek zaujmul pozici levého záložníka. Změna přinesla ještě větší zlepšení hry, po Peškově přesném centru střílel Kůra, brankář střelu vyrazil před sebe a Černý bez problému dorazil do prázdné brány.Další příležitost měl Holík, jeho trestný kop se otřel o tyč. Rozhodující okamžik měl na starost Černý, kdy ve vzdušném  souboji byl důraznější a hlavou mířil přesně k tyči. Třetí gól měl na starost Juřica, který se hlavou nemýlil. Tímto vítězstvím se Hrušovany zachranilily. V posledním kole se Hrušovany střetnou na domácím hřišti se Zbýšovem.