Derby v Novosedlech

19.05.2010 19:44

Novosedly - Hrušovany n.Jev.

1:1 (0:0)

Sestava

Koutník - Vladyka, Hycl Jak., Juřica, Kolman - Kerel, Holík P. (65. min. Hycl Jar.) , Kůra, Adamov - Černý, Pešek

Náhradníci

Holík T., Hycl Jar., Haranza Pavel, Ligas

Góly

Černý

Žluté karty

Hycl Jak., Pešek, Koutník

Červené karty

Vladyka, Kerel

Hrušovany vstoupily do zápasu nešťastně, když v 5. minutě udělil hlavní rozhodčí na popud asistenta červenou kartu Vladykovi. Podle mého názoru nesmyslně, měl dostat žlutou kartu stejně jako domácí hráč, který vyšel úplně bez udělení karty. Hrušovany i v 10 předváděly líbivý fotbal , vytvářely si šance, které bohužel gólem neskončily. K těm větším patřila střela Adamova, která jen těsně minula branku. Další šanci měl Kůra, který otřel míč po rohu o břevno, odražený míč se nepodařilo Peškovi dostat do brány. Novosedly v prvním poločase vůbec neohrozily bránu Koutníka. Do kabin se šlo za stavu 0:0

Ve druhém poločase předváděly Hrušovany velmi bojovný výkon, rychle přistupovaly k hráčům Novosedel, nenechávaly jim vůbec prostor a čas k rozehrávce. V zápase se musel zviditelnit i druhý lajnový pomezní, který opět poradil hlavnímu sudímu, aby udělil čevenou kartu Kerelovi za urážku rozhodčího, společně s ním šel do kabin i hráč z Novosedel. Musím podotknout, že před udělením karty předcházel jasný faul na hrušovanského hráče. Od 70 minuty se tedy dohrávalo v počtu hráču 10 na 9. Kdo si myslel , že budou Novosedly Hrušovany přehrávat, tak se mýlil. Hrušovany i v 9 předvádely velmi agresivní fotbal. Bohužel v 78 minutě, Hrušovany neuhlídaly Škaroupku z Novosedel , který nejprve hlavou trefil břevno, ale míč se znovu odrazil k němu a na podruhé už neměl problém vstřelit uvodní branku. Po vstřeleném gólu  to hrušovanští hráči nezabalili, naopak na hřišti jasně dominovali. Bylo otázkou času , kdy se jim podaři vstřelit gól. Vytoužený gól padla v 84. minutě, centrovaný míč prodloužil Juřica na Černého, který se z voleje trefil přímo k tyči. Za zmínku ještě stojí vykázání trenérského dua Pavelčík, Koch.

Tresty

Kerel dostal 5 zápasů stop a Vladyka 2 zápasy.