Hrušovany "A" - Slovan Brno

04.04.2010 19:10

Hrušovany n. Jev. : Slovan Brno 6:0 (4:0)

Sestava

Koutník

Kolman  Hycl Jakub  Juřica  Pešek

Adamov  Holík Petr  Hycl Jaroslav  Kerel

Willman  Černý

Náhradníci - Haranza Petr, Haranza Pavel, Ligas, Holík T.

Střídání   69. min. Haranza Petr (Černý)

             75. min. Haranza Pavel (Pešek)

             80. min. Ligas ( Willman)

Branky - Černý 2, Hycl Jar. 2, Adamov , Haranza Petr

 

Za pěkného počasí sehráli hrušovanští fotbalisté první utkání po zimní přestávce doma. Soupeř se nestačil pořádně rozkoukat po hřišti a už prohrával 2:0. První gól padl po pěkném lobu Adamova. Druhá branka začala u aktivně hrajícího Adamova, který předložil přesný centr na Černého, který se nemýlil. Právě Černý měl další možnost navýšit skóre, řitil se zcela sám na hostujícího brankáře, bohužel gólem akce neskončila. Hostující tým jako kdyby nebyl vůbec na hřišti. Třetí branku vsítil opět Černý, tentokrát hlavou. V 25. minutě už to bylo 4:0, další branku vstřelil Jar. Hycl, udělal rychlou kličku gólmanovi a trefit prázdnou branku, mu nědělalo potíž.

Do druhého poločasu nastoupily Hrušovany s cílem neinkasovat. To se jim podařilo, navíc vstřelily dvě další branky.Svoji druhou trefu zaznamenal hlavou Jar. Hycl. Konečnou podobu výsledku dal střídající dorostenec Haranza Petr.

Hrušovany tak získaly důležité 3 body, které znamenají odlepení se od posledního místa v tabulce.

V dalším kole zajíždějí Hrušovany na půdu Veverské Bitýšky