Hrušovany - IE Znojmo

10.05.2010 15:22

 

Hrušovany n. Jev. - IE Znojmo 0:0

Sestava

Koutník

Pešek  Juřica  Hycl Jak.  Vladyka

Adamov  Holík P.  Kůra  Kerel

Černý  Haranza

Náhradníci - Hycl Jar., Hostínek D., Szajko T., Holík T.

Střídání - 65.min. Hycl Jar. (Haranza)

Žluté karty - Hycl Jak.

Počet diváků - 230

V zápase bylo znát, že nastoupily proti sobě dva nejlepší týmy v jarní časti soutěžě. Hosté ze 6 zápasů mají bilnaci 5 výher a 1 remízu a domácí 4 výhry a 2 remízy. Jednalo se o velmi bojovné utkání. Hrálo se ve vysokém tempu. Nejprve zahrozili hosté, ale včasným vyběhnutím zneškodnil šanci Koutník. Za domácí mohl vstřelit branku Černý, ale přesnou nahrávku Kerela gólově nevyužil.Ve druhém poločase si žádný tým nevytvořil vyloženější šanci. Největší šance domácích byla prodloužená hlavička hostujícího hráče do vlastní brány, ale vynikající zákrok gólmana byl na místě. Zápas skončil spravedlivou dělbou bodů. Oba týmy  i v 7 kole jarní části nepoznali hořkost porážky.