Adamov  Holík P.  Willman  Kerel

Černý  Pešek

Náhradníci - Kůra, Haranza Pavel, Szajko T., Holík T.

Střídání - 46.min. Kůra (Willman)

88.min. Haranza (Adamov)

Branky - Kůra, Holík P.

Žluté karty - Kolman, Willman, Vladyka, Juřica, Kůra

Červená karta - Kolman

Utkání se hrálo na umělém povrchu. Jednalo se o velmi bojovný zápas, málo šancí, ale hodně důrazných soubojů. V prvním poločase si největší šanci vypracovali domácí, když z hranice velkého vápna vystřelil domácí hráč. Jeho pokus ještě stačil Koutník vyrazit do břevna.Po prvním poločase se šlo do kabin za stavu 0:0. O poločase musel nuceně střídat Willman, který měl problémy s kolenem. Kolem 50. minuty se poprvé měnil stav utkání, když střídající Kůra vyslal střelu k tyči, na kterou domácí brankář nedosáhl.Od vstřeleného gólu dostal zápas zajimavý impuls, hrálo se nahoru dolů. V 70 minutě zahrával Holík P. standartní situaci a míč s pomocí teče domácích skončil v síti. Další šanci měl Kůra,ale jeho prudkou střelu tentokrát domácí gólman vychytal. Hrušovanští měli ještě spoustu náznaků jít do protiútoku, ale žádný z nich se nepodařilo úspěšně dokončit. Hrušovany si tak připisují další důležité 3 body.