Koutník – Kolman, Juřica, Jakub Hycl, Pešek – Adamov, Willman, P. Holík, Jaroslav Hycl, Kerel – Černý

Náhradníci – Haranza Petr , Haranza Pavel ,  Ligas , Holík Tomáš

Střídání – 87 min. Haranza Pavel za Kerela

Gól – Jaroslav Hycl z pen.

Žluté karty – Juřica , Jaroslav Hycl , Petr Holík , Kolman

Utkání mělo specifický náboj pro čtveřici hráčů (Koutník , Pešek , Černý, Holík P.), protože dříve za Miroslav hrávali.

Do prvního jarního soutěžního zápásu vstoupili lépe hosté. Ve  24 minutě byl nařízen pokutový kop a vyloučení domácího hráče. Penaltu s přehledem proměnil Jar. Hycl.

Vzápětí mohlo dojít ke srovnání ,ale hlavičku výborně zlikvidoval Koutník. Těsně před odchodem do kabin měl každý z obou celků šanci. Nejdříve ze standardní situace trefil domácí Chlad tyč. Za Hrušovany měl šanci Kerel , ale ve slibné pozici přestřelil.

Ve druhém poločase dominovali domácí hráči. V 52. minutě zahrávala Miroslav standardní situaci, po nedorozumění v obraně hostí, domácí šťastným gólem, srovnali skóre.

Miroslavští hráči dostávali často Hrušovany pod tlak , vypracovávali si brankové příležitosti , které naštěstí nedokázaly proměnit.

Hrušovanům se podařilo vstřelit branku zásluhou Černého , ale pro údajný ofside neplatil.

Hlavní postavou byl hostující gólman Koutník, který  se největší měrou zasloužil o to , že konečný výsledek byl 1:1.

Hrušovany získaly první bod z venku, který má určitě velkou cenu v záchranářském boji.

Důležité bude potvrdit ho 3 body z domácího utkání , které sehrají Hrušovany příští neděli s týmem Slovan Brno ( podzimní výsledek 2:0 pro Slovan Brno) od 15:30.