První jarní prohra

30.05.2010 13:46

MS Brno - Hrušovany n. Jev. 1:0 (1:0)

Sestava - Koutník - Kolman, Hycl Jak., Juřica, Pešek - Adamov, Kůra, Holík P., Willman ( 30min. Haranza Pavel) - Černý, Haranza Petr (80min. Holík T.)

Náhradnící - Haranza Pavel , Holík T., Ligas

Žluté karty - Hycl Jak.

Další důležitý zápas v boji o záchranu se Hrušovanům nepovedl. Od první minuty bylo jasné, že to nebude nic lehkého. Soupeř hrál ze zabezpečené obrany a vyčkával na brejky. Bohužel se povedlo domácím vstřelit branku,  , která se potom ukázala jako vítězná. MS Brno hrála po vstřeleném gólu takticky, zdržovali hru jak nejvíc mohli. Největší šance Hrušovan byla po pěkné nahrávce Černého na Kůru , který ovšem z jasné gólové pozice trefil jen břevno, míč se odrazil k Holíkovi, který z voleje trefil jen prostředek brány. V posledních dvou zápasech se ze hry Hrušovan vytratila bojovnost, agresivita.