Bořitov - Hrušovany n. Jev.

K prvnímu jarnímu utkání jsme zajížděli do Bořitova, který nás na podzim doma porazil 1:0. Bohužel vše nasvědčovalo k tomu, že se bodový výsledek bude opakovat, protože přístup některých hráčů je nad lidské chápání, i proto jsme vyjeli k utkání pouze s 12 hráči, z toho dva nebyli stoprocentně po zdravotní stránce k zápasu připraveni.
K samotnému zápasu:
Začátek utkání nám vůbec nevyšel. Jako v předcházejících přípravných utkání jsme inkasovali ihned v úvodu utkání po standardní situaci. Druhý inkasovaný gól padl jako přes kopírák opět ze standardní situace. Výsledek ze strany Hrušovan prospaného poločasu byl 2:0 pro domácí.
Do druhého poločasu Hrušovany nastoupily jako vyměněné. Začalo se více běhat, napadat a domácí hráči měli s touto hrou problémy. Ke snížení došlo po centru Makrovského a zakončení Lapeše. V dalších minutách měli hráči Hrušovan vyrovnání na kopačkách, nejprve Lapeš hlavou orazítkoval břevno, Kůra hlavou nedokázal z bezprostřední blízkosti vsítit branku a Šimša hlavou těsně minul bránu. V závěru domácí opět ze standardní situace vstřelili branku.

Sestava
                                           Minařík

Sedláček             Šimša          Holík            Kudlička

Gábor                  Pavelčík        Makrovský         Brveník

Kůra               Lapeš
Střídali: 65" Koch za Gábora
Příští zápas odehrají Hrušovany v sobotu 5. dubna v 15:30 doma protiKunštátu. Přijďte naše hráče podpořit.