Boskovice - Hrušovany

Zápas začínal netradičně už v 13:30. Do zápasu jsme nastoupili po dlouhé době v kompletní obranné čtveřici, což se v zápase pozitivně projevovalo. Hrálo se velmi bojovné utkání. Začátek zápasu vyšel lépe Hrušovanům. Po pěkném pasu za obranu od Petráska šel Matoušek sám na brankáře, kterému nasadil housle a vedli jsme 1:0. O chvíli později si Matoušek stejnou situaci zopakoval, tentokrát však bohužel bez gólu. Do druhého poločasu udělali domácí změny v sestavě, které byly na hřišti znát. Především příchod Fadrného. Z ojedinělého brejku jsme však zvýšili na 2:0, zasloužil se o to nechytatelnou střelou Bártl, pro kterého to byla první branka v dresu Hrušovan. Po tomto gólu jsme se zaměřili především na defenzívu, která do 80. minuty fungovala téměř bez chyby. V 80. minutě došlo k velkému nedorozumění mezi Makrovským a Šimšou, kteří si dávali přednost, kdo balón odkopne. Zaváhání využil domácí záložník, který přesným centrem našel hlavu útočníka a bylo sníženo na 2:1. Po tomto gólu domácí ožili a začali nás přehrávat. Bohužel k výsledku 2:2 jim pomohl hlavní rozhodčí Dohnal, který v 90 minutě odpískal faul Petráskovi. Nutno podotknout, že takových faulů je během zápasu několik. Navíc Petrásek obdržel za faul druhou žlutou kartu a následně byl vyloučen. Z nařízené penalty se domácí hráč nemýlil. Po inkasované brance jsme měli možnost vstřelit vítězný gól, ale střela Sedláčka šla bohužel doprostřed. Na druhé straně mohli také zvítězit domácí, kdyby ve 100% šanci nezaváhal Fadrný. Po závěrečném hvizdu dostal červenou kartu ještě Koch, protože pomezní rozhodčí Kugler tak dlouho žaloval u hlavního rozhodčího, až se dočkal. Na závěr doufám že tito páni rozhodčí už nám nikde a nikdy nebudou kazit nedělní odpoledne.