Dobšice - Hrušovany

Sobotní zápas se hrál za anglického počasí a na velice kvalitně připraveném hřišti.
Do zápasu lépe vstoupily Hrušovany. V 15. minutě útočný výlet Pelecha musel zastavit domácí obránce za cenu faulu. Nařízený přímý kop potrestal Matoušek. O 10 minut později už Hrušovany vedly 2:0, když přesný centr Kůry poslal do brány opět Matoušek. Po druhé brance se hra začala vyrovnávat, ke konci poločasu si domácí vytvořili tlak, který ve 40 minutě korunovali snížením na 2:1.
Druhý poločas začali aktivněji domácí s cílem vyrovnat. Jejich snažení zmrazil opět Matoušek, který proměnil další přímý kop. Za stavu 3:1 Hrušovanům nevyšel ofsajd systém a domácí útočník samostatný nájezd proměnil mezi nohy Minaříka. V tuto dobu Dobšice všechny svoje síly do útoku, byly blízko vyrovnání, ale na brankové čáře zachránil Hrušovany Pelech a z následného brejku zvýšil Matoušek na 4:2. Poslední slovo v utkání měl opět Matoušek, který přesnou střelou zaznamenal pátý gól v zápase.
K tomuto zápasu hráči Hrušovan přistoupili jak měli, bojovali, běhali, kombinovali, prostě všechno co v předchozím zápase se Slatinou chybělo.
Sestava - Minařík - Gábor, Šimša, Petrásek, Pelech - Koch, Kůra, Pavelčík, Adamov - Matoušek, Holík (Lysák)