Dobšice - Hrušovany

V nedělním utkání jsme nastoupili k těžkému zápasu v Dobšicích. Trenér Koch naordinoval našemu mužstvu defenzivní taktiku, která se ukázala jako vítězná. Celý zápas jsme byli lepším týmem a začali jsme si postupně i s tímto rozestavěním vytvářet brankové příležitosti. Ve 33. minutě se neprosadil ve vyložené šanci Kůra, který zkoušel sám před bránou přelobovat brankáře domácích, ale to se mu bohužel nepovedlo. Dobšice byli ve hře dopředu neškodní a jejich pološance s přehledem likvidoval dobře chytající Holík. O poločase se šlo do kabin za stavu 0:0. Druhý poločas byl na vstřelené branky bohatší. V 74. minutě jsme se dostali do vedení 1:0. Matoušek ve vápně přihrál Adamovovi, který našel přihrávkou volného Kůru a ten bezchybně zakončil. Několik chvil na to, v 77. minutě, jsme naše vedení navýšili. Prosadil se výborně hrající Adamov, který zakončil bodlem a stav utkání byl 2:0. Hra se ke konci zápasu začala vyostřovat, padlo několik žlutých karet a také ještě jedna branka. V 87. minutě domácí snížili na konečných 2:1 pro Hrušovany. Domů si tedy vezeme cenné 3 body a v sobotu se pokusíme proti silné Slatině udržet domácí neporazitelnost.