Hrádek - Hrušovany

4:3

střelci: Omša 2x, Srbenda

Na souboj o druhé místo jsme zajeli na půdu Hrádku a po pěti minutách hry bylo pravděpodobné, že tady dnes neprohrajeme. Hra na celé hřiště, náběhy a kombinace. Nevadil ani vyrovnávací vlastenec na stav 1:1, protože došla hned odpověď a my šli do kabin za stavu 2:3 pro nás. Do druhé půle jsem čekal, že si vytvoříme další šance a odvezeme tři body. Bohužel přišlo vystřízlivění, kdy jsme nedorozuměním v obraně darovali gól na 3:3 a závěr pečetilo špatně vyběhnutí na 4:3 pro domácí. Byla to veliká škoda, ale tahounů v mančaftu bylo málo i když jsme byli v plném počtu. Pochválím Omšu a Rooneyho, kteří to odjezdili po prdeli bez střídání. Máme to bohužel v hlavách, protože na tréninku předvádíme dobrou práci, kterou bohužel nedokážeme prodat v zápase.