Hrušovany "A" - SK Líšeň B

V neděli 15. září jsme na našem hřišti přivítali soupeře z Brna. Po několika nevydařených zápasech jsme chtěli konečně zabodovat a předvést divácky atraktivní hru. To se nám také podařilo a konečně jsme vybojovali první letošní podzimní výhru.

Do zápasu jsme nastoupili v této sestavě:

Holík
Kudlička J.   Holík P.   Hycl   Bohatý
Koch   Láska   Pavelčík   Švejdík
Kůra   Matoušek

na střídání byli přichystáni: Kudlička T., Juřica, Machač, Pichanič, Rujzl, Gábor

Zápas pro nás začal velice dobře, už ve 4. minutě hosté pokazli malou domů a důrazný útočník Tomáš Kůra vybojoval míč v malém vápně. Jeho střelu ještě tečoval obránce hostů, ale jeho střela byla dostatečně tvrdá a tak skončila v síti. Vedli jsme 1:0. Ve 21. minutě jsme udeřili podruhé. Holíkův krásný křižný míč na Kocha, ten nacentroval do vápna na nabíhajícího Matouška a bylo to 2:0. Ve 26. minutě se pokoušel hrající trenér Koch přehodit hostujícího gólmana, ale trefil jen břevno. To samé se povedlo Kůrovi ve 43. minutě. Do kabin jsme šli za stavu 2:0 pro nás.

Ve druhém poločasu jsme prostřídali celkem 5 hráčů (jak dovoluje nové pravidlo pro tento rok) a přidali ještě jeden gól. Bylo to v 73. minutě a střelcem byl Pichanič, který nekompromisně dorazil do brány brankářem vyražený míč. Naše hra ke konci zápasu postupně polevovala a i proto jsme obdrželi v 85. minutě branku. Za hosty se trefil Drštka a bylo to 3:1. Na tomto výsledku už nic nezměnil pokus hlavou Pichaniče těsně nad v 88. minutě. Vyhráli jsme 3:1 a odpoutali jsme se ode dna tabulky.

Příští týden hrajeme v neděli 22. září v 16:00 v Boskovicích.