Hrušovany "A" vs. Miroslav

V neděli jsem odehráli důležitý zápas v boji o záchranu. K tradičnímu derby k nám přijeli hosté z Miroslavi, kteří měli v tabulce o jeden bod více.

Nastoupili jsem v následující sestavě:

Holík T.
Šimša   Holík P.   Láska   Kudlička
Koch   Hycl   Pavelčík   Švejdík
Kůra   Matoušek

Na lavičce byli přichystáni na střídání: Pichanič, Bohatý a Rujzl

Už v první minutě, kdy se někteří hráči, hlavně Šimša, nestihli ani pořádně rozkoukat, inkasovali jsme poprvé. Centr z prava, Šimša ho tělem zklepl na úplně volného bývalého hráče Hrušovan, Tomáše Szajka, a ten pohodlně, nikým neatakován otevřel skóre zápasu. V jedenácté minutě jsme odpovědeli a brankou Matouška jsem srovnali na 1:1. Ve třicáté sedmé minutě jsme mohli skóre otočit. Koch centroval do vápna, Tomáš Kůra netrefil míč ve vyložené šanci, ten se ale dostal až ke Švejdíkovi, ten ale přestřelil. Tak se šlo do kabin za nerozhodného výsledku 1:1.

Ve druhém poločase jsem opět inkasovali hned v úvodu. Padesátá minuta, roh hostů a nikým nehlídaný Záviška poslal hlavou pohodlně Miroslaváky do vedení. Na tento gól jsem ale opět dokázali rychle odpovědět a hned za čtyři minuty, v padesáté čtvrté, jsme vyrovnali na 2:2. Tomáš Kůra šel sám na gólnama, ten jeho střelu vyrazil na zadní tyč, kde z úhlu dorážel do prázdné brány Matoušek. V šedesáté šesté minutě nás zařízli rozhodčí. Vymyšlená penalta dostala hosty opět do vedení. Na 2:3 pro hosty zvýšil opět Záviška. Ke konci zápasu se hra ještě více přiostřila, dostávali jsme se do šancí, hráli jsme aktivně, ale branky jsme se nedočkali. Sedmdesátá první minuta, Holík hlavou těsně nad, sedmdesátá třetí minuta, Matoušek také hlavou nad, sedmdesátá pátá minuta a Pichanič sám před prázdnou bránou v 1000000% šanci přestřelil z metru. V osmdesáté druhé mintě dostal Petr Holík druhou žlutou za řeči a musel předčasně do kabin.

Zápas skončil 2:3 pro Miroslav, která nám bodově odskočila. Příští týden hrajeme ve Zbýšově, kde musíme bezpodmínečně vyhrát. Zbýšov je poslední v tabulce se sedmi body. Zápas se hraje v neděli 20.10.2013 v 15:00.