Hrušovany "A" vs. Šaratice

V neděli naše áčko odehrálo první jarní domácí zápas. V prvním poločase oba týmy nehrály moc pohlednou hru a o kvalitní fotbalové momenty byla nouze. O jediné vzrušení se postaral Matoušek, který v 18. minutě skóroval, ale jeho branka nebyla uznána kvůli offsidovému postavení.

Ve druhém poločase jsme se mohli podívat na kvalitnější fotbal. Měli jsme více šancí a soupeře jsme prakticky, až na pár vyjímek, k ničemu nepustili. 2x se mohl prosadit Matoušek, ale pokaždé svoji střelu nedokázal umístit a vždy vysoko přestřelil. Do šancí se dostali také Gábor a Kůra, ale i oni vyšli střelecky naprázdno.

Klíčový okamžik přišel v 74. minutě. Pavelčík krásnou křižnou nahrávkou našel na pravé straně Adamova, ten poslal střílený centr do vápna Šaratic a hostující hráč si dal hlavou vlastní gól. Vedli jsme 1:0 a tento stav vydržel do konce zápasu.

Sestava Hrušovan: Šenkyřík - Šimša, Pavelčík, Špaček, Vladyka - Haranza, Kůra, Klaudinger, Adamov - Haranza, Matoušek (střídání - Gábor, Koch, Juřica, Bohatý)

Příští týden nás čeká zápas na horké půdě v Miroslavi, kteří jsou na poslednám místě v tabulce (na podzim jsme jim jako jediní darovali 3 body). Zápas začíná v sobotu 20. dubna v 16:00.