Hrušovany - Dobšice

K nedělnímu zápasu Hrušovany nastoupily proti týmu z Dobšic, proti kterým se Hrušovanům na domácím hřišti výsledkově daří. Po delší době se Hrušovany slezly na zápas ve větším počtu než je jedenáct.
V utkání měli častěji míč hosté na svých kopačkách, lépe jim vycházela kombinační hra, ale ke vstřelení branky to nevedlo. Ve 20. minutě zahrával rohový kop Matoušek, odražený míč se dostal k Pavelčíkovi a ten nechytatelnou střelou do šibenice poslal Hrušovany do vedení. V 35. minutě se podařilo Hrušovanům zvýšit na 2:0. T. Holík ( brankář a v nouzi hrající útočník v jednom) si dobře zpracoval míč a krásnou střelou poslal míč do sítě. Ve druhém poločase byly Dobšice lepším týmem, ale díky dobrým zákrokům Minaříka Hrušovany udržovaly dvoubrankvé vedení. V 70. minutě, jak je již zvykem v této sezóně, nařídil rozhodčí proti Hrušovanům přísnou penaltu. Naštěstí hostující hráč neudržel pevné nervy a penaltu za přispění Minaříka nedal. V 80. minutě zahrávali hosté  rohový kop, střílený centr propadl na přední tyči a v malém vápně se nejlépe zorientoval Zajíc a snížil na 2:1. Ke konci zápasu se Hrušovanům dařilo kouskovat hru a dovést utkání do vítězného konce.
V zápase byl fotbalovější hostující tým, ale v naší situaci ( hodně hráčů zraněných) jsou důležitější tři body než předváděná hra.