Hrušovany - Dobšice

6:0

střelci: Tom L. 3x., Omša, Keňan, Bauec

Takže k dnešnímu zápasu. Celý zápas byla jedna veliká pohádka, která začla jedním kouzelníkem jménem Tomáš Lisý, který dokázal jít 3x sám na brankáře a 3x nedat gól, ale nakonec to své trápení proměnil v gól a bylo to 1:0. Potom se k našemu kouzelníkovi přidali další 2 kouzelníci a to Romča Beníček a náš kapitán Čobik. Naši kouzelníci dokázali to, co by nedokázal ani náš masér a vodonoš Čert :-). V druhém poločase to byla jízda jen na jednu branku a pokračovali jsme v neproměňování šancí místo 15:0 to skončilo ,,jen 6:0" V druhé půlce se probudil i náš Gereth Bale, který konečně plnil to co měl a co prováděl se soupeři bylo něco neskutečného a svůj výborný druhý poločas pečetil i gólem, takže ještě jednou klobouk dolů. Náš kouzelník Tomáš nakonec zaznamenal hattrick, trefil se i krásně Omša a nakonec si nechám našeho jamajského sprintera Usaina Bauera Bolta :-), který po neskutečném sprintu dal taky gól :-),  mohl dát taky tak 3. A teď už normálně, byl to výborný týmový výkon. Děkuji vám všem, že jste to odmakali všichni do jednoho, makali jste a plnili co se vám řeklo a nepustili jste soupeře k ničemu a díky tomu si sáhl Petr na balón jen jednou a to taky svým zákrokem pomohl a děkujeme, že to vzal zodpovědně a zalepil tu díru v brance :-). A teď ještě jedna pohádka o našem Ondrovi, který po dnešním zápase končí a všichni mu děkujeme za pomoc a věříme, že mu budeme chybět, vybrečí se a vrátí se. Takže kluci makejte dál, výkon byl dobrý, ale ne výborný, pořád je na čem pracovat a doufáme, že se k nám připojí brzy i Evča.