Hrušovany - Líšeň "B"

V sobotním utkání na nás čekal silný soupeř z Líšně. Byl o přímý souboj o 4. místo v tabulce. V utkání jsme byli horším týmem. Líšeň v prvním poločase promarnila spoustu šancí a proto podle pravidla nedáš - dostaneš, jsme šli do vedení my. Ve 30. minutě zahrával přímý kop Adamov a skvělým centrem našel hlavu Matouška, který otevřel skóre zápasu. Bohužel i po této brance Líšeň nerezignovala a tvralým tlakem ohrožovala naši bránu. Vše vyvrcholilo těsně před koncem poločasu, když Kůra v pokutovém území zahrál rukou a kopala se penalta. Tu hostující hráč s přehledem proměnil. První poločas tak zkončil remízou 1:1. Ve druhé půlce vše probíhalo podobně, jako v prvním poločase. Hosté tlačili, měli spoustu šancí, ale štěstí stálo při nás. I hrušovanští si v závěru zápasu vytvořilo několik slibných příležitostí, ale také jsme je nedokázali proměnit. Dvě minuty před koncem měl na kopačkách Lysák tři body, ale jeho střelu zblokoval domácí obránce. Utkání tak zkončilo nerozhodně 1:1.

Hrušovany vs. Líšeň "B"   1:1 (1:1)
branky: Matoušek - Majid Defallah Jbran