Hrušovany - Miroslav 3:0 (2:0)

Okresní derby se odehrálo netradičně v pátek. Hrušovany chtěly odčinit předchozí nepovedený zápas v Dobšicích. Na podzim Hrušovany porazily Miroslav 1:0.
Začátek utkání byl z obou stran nervózní. První vyloženou šanci si vytvořili hosté, ale hostující Vyžrálek trefil domácího brankáře. O chvíli později si opět vypracovala další šanci Miroslav, ale dobře chytající Šurkala si s ní poradil. Hrušovany hrozily především ze standardních situací. První branka padla ve 40. minutě, kdy Kůra našel přesnou přihrávkou Šišláka a ten vstřelil svoji první branku v hrušovanském dresu. O chvilku později to bylo už 2:0, rohový kop zahrával Pomajbík, k odraženému míči se dostal Hrdina, který nekompromisně poslal míč do brány.
Ve druhém poločase se Miroslav snažila o snížení, ale nedařilo se ji to. Největší šanci propásla Miroslav v 70. minutě, kdy kopala penaltu, kterou výborně chytil Šurkala. Hrušovanští hrozili z rychlých brejků, jeden takový proměnil nestárnoucí Koch. Po této brance se utkání v klidu dohrávalo do závěrečného hvizdu rozhodčího.