Hrušovany - Svratka Brno

Ve třetím kole jsme narazili na nováčka skupiny, Svratku Brno. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a soupeře jsme mírně přehrávali. Už v 9. minutě jsme ale byli nuceni střídat zraněného Gábora, kterého nahradil Adamov. Ten se v 11. minutě uvedl pěknou střelou z dálky, kterou brankář hostů bez problémů chytil. Náš tlak vyvrcholil v 37. minutě. Skóre zápasu otervřel po rohu Matoušek. Hned o minutu později se prosadil znovu Matoušek a bylo to 2:0. Hosté se ale nenechali srazit do kolen a opět po jedné minutě hry snížili na 2:1. To bylo v prvním poločase vše a do kabin se tak šlo za stavu 2:1 pro Hrušovany.

Ve druhé půli začali lépe hosté. V 57. minutě vyrovnali na 2:2. V 64. mintě jsme vystřídali a na hřiště šel trenér Koch. Ten se hned po dvou minutách hry předvedl krásným centrem, který bez problémů uklidil hlavou do brány úrtočník Novotný. Opět jsme se dostali do jednobrankového vedení, které ještě v 83. minutě navýšil opět Novotný na konečných 4:2.

Hrušovany - Svratka Brno   4:2 (2:1)
Sestava: Holík - Pelech, Šimša, Petrásek, Krchňavý, Gábor, Kůra, Hrdina, Sedláček - Novotný, Matoušek
Náhradníci: Lysák, Koch, Adamov, Minařík