Hrušovany - Tasovice B

Utkání se hrálo netradičně v sobotu z důvodu dohrávky se Slovanem Brno, která se bude dohrávat v úterý. Pro oko diváka byl tento zápas velice podprůměrný, ale v naší situaci jsou získané tři body mnohem důležitější než předvedená hra.
K samotnému zápasu - V úvodu byli aktivnější Tasovice, ale ze svých šancí nedokázali žádnou proměnit. Hrušovanští za první poločas si žádnou větší příležitost nevypracovali. Do kabin se šlo za stavu 0:0.
Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hrál se bojovný zápas, ve kterém bylo u obou týmů hodně nepřesností. Vypadalo to, že zápas skončí 0:0, ale v 76 minutě střelou vstřelil úvodní branku Matoušek. Další branka padla o deset minut později, po přesné přihrávce Matouška prostřelil tasovického brankáře Bohatý. Konec zápasu si Hrušovany už pohlídaly.
Sestava - Minařík - Šimša, Petrásek, Janků - Makrovský, Kůra, Pavelčík, Sedláček, Bohatý - Holík (Bartl), Matoušek (Gábor)