Hrušovany - Tišnov

V sobotním utkání naši muži nastoupili proti vedoucímu celku naší tabulky. Fotbalisté Tišnova jsou velice těžkým soupeřem pro každý tým, ale naši hráči se nezalekli. Do zápasu jsme vstoupili aktivně. Napadali jsme soupeře a vytvářeli jsme si postpně řadu brankových příležitostí. Ve 23. minutě vše vyvrcholilo pěknou rychlou akcí, na jejímž konci byl Gábor. Ten se nemýlil a nekompromisně proměnil krásnou přihrávku Konráda. Vedli jsme 1:0. Tento stav však vydržel pouze několik minut. Postupem času se hosté začali více prosazovat. Ve 30. minutě bylo srovnáno a těsně před koncem prvního poločasu, ve 44. minutě se Tišnov dostal do vedení. Do kabin se tak šlo za nepříznivého stavu 2:1 pro Tišnov.

Ve druhém poločase začali docházet síly na obou stranách. Bylo vidět, že polední slunce stojí hráče domácích i hostů hodně sil. Fotbalisté Tišnova neproměnili několik vyložených šancí - výborně nás podržel brankář Holík. I naši hráči si vytvořili několik slibných příležitostí, ale chyběla nám přesnost v zakončení a občas i troška štěstí. Závěr zápasu ale pařil nám. V 85. minutě dostal skákavou přihrávku Matoušek a krásnou střelou vyrovnal na 2:2. V posledních minutách zápasu jsme mohli strhnou vítězstvní na naši stranu, ale hlavně Nevěděl se ve vyložené brankové příležitosti neprosadil.

Hrušovany vs. Tišnov 2:2 (1:2)
branky: Gábor, Matoušek – Sodomka, Hansl