Hrušovany vs. Sn Brno

Poslední zápas podzimní části soutěže jsme sehráli na domácím hřišti a konečně máme plný bodový zisk. Jako obvykle jsme začali náporem a šance na sebe nedaly dlouho čekat. Z pravé strany hřiště dost často zaměstnával náš útočník Zdenek Adamov centry, ale vše bylo jen o snaze. Obrana hostí byla vždy na místě. Ale vše jsme si vynahradili v 15', kdy Tonda Kozárek vystřelil uvnitř velkého vápna, brankář hostí míč vyrazil na volného Toma Holíka a ten v klidu        poslal míč do branky. Stav 1:0 se nám zamlouval. Do poločasu zahrozili i hosté, nejprve nastřelili břevno Šenyho branky, ale potom ve 30' již vyrovnali. Na velkém vápně jsme vyrobili faul, naši hráči přestali hrát, rozhodčí hru nepřerušil a hostujicí hráč překvapil střelou Šenyho a vyrovnal na 1:1. Tento stav vydržel do konce poločasu, i když šance na vstřelení branky si vytvářela obě mužstva. Po přestávce pokračovala docela pohledná hra na obou stranách a přáli jsme si ještě přidat branku. Tonda Kozárek nastřelil břevno Vlasákovi branky, Adamov měl několik možností, ale vše bylo nevyužito. V 60' jsme zahrávali standartku na úrovni velkého vápna, míč si postavil Radim Iran a přesnou střelou nedal Vlasákovi hájící branku hostí šanci. Bylo to 2:1, byli jsme spokojeni. Hra se přiostřovala, padalo mnoho žlutých karet na obou stranách a bylo vidět, že hráči jsou pěkně nažhaveni (Adamov aj.). Hostující tým měl velkou příležitost skórovat, ale Šeny zachránil. Potom Šenyho zachránila tyč branky, kdy hráč Slovanu šel sám a tvrdou střelou dal do tyče branky. Naši hráči konečně vydřeli tři potřebné body a bylo vidět, že fotbal hrát umíme, jen proměnit šance a jsme v klidu, ale to je každý zápas.

Sestava:  Šenkyřík - Hycl, Kolman, Šimša (hrál moc dobře), Iran (velice dobře), Gábor, Pavelčík, Holík (dobrý zápas), Koch (jako vždy-paráda),                                    Adamov (!!!!!), Kozárek (to je třída), střídal Jara Vladyka 80' Kozárka (obnovení zranění)

V neděli  11.11. ve 14hod. předehrávané jarní kolo   Hrušovany--- Tasovice B.