Hrušovany vs. Sokol Bořitov

V nedělním odpoledni jsme přivítali mužstvo Bořitova, které bylo před zápasem na druhém místě naší skupiny. Odehráli jsme smolné utkání, kde na konci zápasu slavili tři body hosté z Bořitova a po prohře Kunštátu se dostali do čela tabulky. Jako tradičně jsme na začátku zápasu dostali hostující mužstvo pod tlak a dlouho netrvalo a vytvářeli jsme si šance ke vstřelení gólu. Opět naše slabost v proměňování šancí (Kosec 2x), kdy centry z pravé strany od Adamova se nedaly neproměnit. Ale vše si náš ůtočník vynahradil ve 22 minutě, kdy Iran poslal hezký centr na Gábora a ten přesnou přihrávkou našel Romana a bylo to 1:0. Bořitov si nedovedl poradit s naší hrou a tak jsme ještě jednou rozvlnili síť za brankářem hostí. Po ose Adamov, Kosec, Gábor jsme zvýšili skóre na 2:0. Bohužel to byla náše poslední trefa zápasu. Hosté v zápětí snížili na 2:1 po centru do velkého vápna a naše obrana se jen dívala jak Bořitov snížil. To bylo ve 42 minutě zápasu. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním nedovolit hostům vstřelit branku, ale to se bohužel nepovedlo a hostující celek pomalu přebíral hru. Naši hráči se snažili, ale branky dávali hosté. V 52 minutě zahrávali rohový kop, Šenkyřík byl šikovně atakován hráčem Bořitova a byl překvapený, že mu míč skončil za jeho zády. Stav 2:2 se dal ještě otočit, měli jsme šance na vstřelení branky. Opět šikovný Kosec nastřelil jen tyč hostujícího brankáře, Koch zásoboval naše hráče přesnými centry, ale ti je nedovedli využít. A tak v závěru zápasu jsme dostali branku na 2:3 a již jsme nedovedli vyrovnat. Opět můžu jen napsat, že si šance vytvoříme, ale proměňování je naše slabina. Tyto šance využít, tak máme o devět bodů více a jsme v tabulce úplně jinde, než se nacházíme teď. Naše mužstvo trápí zranění hráčů (Mašek, Juřica) budou do konce podzimu mimo hru, Pavelčík, Gábor hrají se zraněním, ale nic jiného nám nezbyde, než podzim odehrát v klidu. Na střídání byl připraven Jara Vladyka (také zraněn), Holík T.

Nastoupili jsme v sestavě: Šenkyřík -- Hycl, Kolman, Šimša, Iran, Gábor, Pavelčík, Koch, Adamov, Kozárek, Kosec.

Příští utkání hrajeme ve Zbýšově v neděli ,začátek zápasu je ve 14.30 hod.